In samenwerking met Bakkerij Deterd verkoopt Stichting Boek en Hart ook dit jaar weer overheerlijke kerstbroden en kerststollen. De opbrengst van deze actie komt geheel ten goede aan de winkel die volledig draait op vrijwilligers.
De Bijbel leren lezen
Anselm Grün
€ 20,00*
Veel mensen vinden het lastig om de Bijbel te lezen. Hij is geschreven in zo’n andere taal, die moeilijk te begrijpen is. Misschien wordt je bang van de teksten, omdat er gesproken wordt over een oordeel. Of boos, vanwege de oorlogsverhalen, waarin geweld overheerst. We hebben volgens Grün de juiste bril nodig om de Bijbel te lezen. Dan zien we dat de woorden helend en bevrijdend voor ons zijn; woorden van leven!
De bekende monnik Anselm Grün geeft in De Bijbel leren lezen bij elk bijbelboek een introductie, die helpt om de teksten beter te begrijpen en de woorden in een ander licht te zien. Dat draagt eraan bij dat je (opnieuw) verbinding maakt met de Bijbel.
Grijp niet mis en reserveer artikel: De Bijbel leren lezen
U krijgt bericht van ons wanneer het artikel voor u klaarligt. Let op: een reservering verplicht wel tot aankoop van het artikel.
