In samenwerking met Bakkerij Deterd verkoopt Stichting Boek en Hart ook dit jaar weer overheerlijke kerstbroden en kerststollen. De opbrengst van deze actie komt geheel ten goede aan de winkel die volledig draait op vrijwilligers.
Genade voor iedereen
Hans Alderliesten
€ 11,95*
In dit boek vergezelt de bisschop-filosoof Augustinus de lezer gedurende een jaar. Wekelijks reikt hij vanuit een ver verleden verrassende inzichten en inspiratie aan. Augustinus zet aan tot denken. De vragen die hij stelt, doen soms pijn, en zijn inzichten leggen vaak de vinger op de zere plek. Altijd is Augustinus erop gericht dat we God beter leren kennen én een beter begrip van onszelf krijgen. Zo helpt hij ons, wij die onderweg zijn in het leven, wij die te maken hebben met drukte en stress. Augustinus’ inspiratie heeft niet alleen betrekking op het kerkelijk jaar – denk aan de kerst- en paastijd – maar ook op andere hoogtepunten uit het jaar, zoals Vaderdag, Bevrijdingsdag en Oudejaarsdag. De wekelijkse stukjes zetten aan tot reflectie en actie. Augustinus wil ons opvoeden voor de eeuwigheid door ons te stimuleren het goede te doen.
Grijp niet mis en reserveer artikel: Genade voor iedereen
U krijgt bericht van ons wanneer het artikel voor u klaarligt. Let op: een reservering verplicht wel tot aankoop van het artikel.
